Gigabit İnternet

Gigabit İnternet Nedir?

Veri akışının fiber optik kablolarla sağlandığı, gigabit geniş bant bağlantısı, saniyede 1 gigabit (Gbps), saniyede 1.000 megabit (Mbps) veya saniyede 1 milyon kilobit (Kbps) maksimum bağlantı hızı sunan bir internet hizmet türüne gigabit internet denir. Telkotürk ile bu hizmetten yararlanmak istiyorsanız hemen iletişime geçiniz 

Gigabit İnternet Nedir
Gigabit İnternet Nedir

Gigabit İnternetin Faydaları Nelerdir?

Gigabit internetin birçok faydası vardır. Fiber optik kablolar ile veri akışının sağlanması, çok yüksek hızda internet kullanmanızı ve internetinizin donmamasını sağlar. Gigabit internetin faydalarını maddeler halinde yazalım:

Gigabit internet nedir?

Gigabit geniş bant bağlantısı, saniyede 1 gigabit (Gbps), saniyede 1.000 megabit (Mbps) veya saniyede 1 milyon kilobit (Kbps) maksimum bağlantı hızı sunan bir internet hizmetidir.

Çok daha yüksek hızlarla, aşağıdaki gibi şeylerin üstesinden gelmek çocuk oyuncağıdır:

Video akışı

Video oyunları

Sürükleyici medya

Birden fazla kullanıcı

Veri yedekleme

Büyük dosya indirmeleri

Grup video konferans barındırma

Gigabit hızlı internet hizmeti yalnızca birkaç yıldır var ancak buna olan talep artıyor. Bu nedenle, ülke genelinde fiber optik bir yapıya sahip olmak için yatırım yapıyor ve şebekemizi genişletiyoruz. Birçok büyük şehir, büyüyen fiber optik ağlara sahiptir. Hatta bazı küçük şehirler ve kasabalar, gigabit hizmeti sağlamak için gereken yüksek hızlı boru hatlarına yatırım yaptı. Telkotürk,  Türk Telekom ile gerçekleştirdiği arabağlantılar ile  300bin km üzerinde fiber ağı ile hızla müşterilerine ulaşıyor ve gigabit internet hizmetlerini uygun fiyatlar ile sunuyor.

 Telkotürk kullanıcısı iseniz bu problemlerin hiçbirini yaşamayacaksınız. Çok yüksek depolama kapasitesi nedeniyle istediğiniz kadar film indirebilir, oyun videosu yedekleyebilirsiniz.

Gigabit İnternetin Fark Yaratır Mı?

Yeni bir internet hizmeti olması ve veri akışının beklenenden çok daha hızlı sağlanması, kısa sürede gigabit internetin kullanıcılarının taleplerinin artmasına neden oldu. Özellikle fiber optik kabloların kullanıldığı bu internet hizmeti, ülkenin her yerine hızlı bir şekilde yayılmaya başladı. 
Telkotürk ülke genelinde kısa sürede kurduğu alt yapısıyla müşterilerine gigabit internette hizmet sunan servis sağlayıcılarının başında gelmektedir.
Gigabit İnternetin Fark Yaratır Mı
Gigabit İnternetin Fark Yaratır Mı

Telkotürk İnternet İletişim

Siz de gigabit kullanmak istiyorsanız Telkotürk ile iletişime geçerek abonelik işlemlerine başlayabilirsiniz. Telkotürk size sadece bir telefon kadar uzak! Daha fazla vakit kaybetmeden hemen şimdi Telkotürk ile internetin keyfini doyasıya yaşayın.

Telefon:

0850 330 30 33

Adres:

Şerifali Mah. Turgut Özal Bulv. Quant Plaza No:154/15 Ümraniye/İSTANBUL

Gigabit İnternet

1 Yorumlar

  1. Gigabit internetin birçok faydası vardır. Fiber optik kablolar ile veri akışının sağlanması, çok yüksek hızda internet kullanmanızı ve internetinizin donmamasını sağlar.

    YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski